Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Wyprawa firmowa do Berlina - które biuro podróży wybrać?

berlin
Source: www.orlicatravel.pl
Gdzie najchętniej odpoczywają Polacy? Do niedawna statystyczny Polak wybierał polskie morze jednak ze względu na psikusy pogody, które od kilku lat robi nam natura, coraz chętniej wyjeżdżamy nad ciepłe morze. Dużym powodzeniem, bez względu na porę roku cieszą się wakacje w Egipcie orlica.pl. Choć ostatnimi czasy nie jest tam tak bezpiecznie jakbyśmy chcieli, turyści nie muszą czuć się zagrożeni i wciąż zjeżdżają tam całymi rodzinami. Ośrodki turystyczne w Egipcie są bezpieczne, a wraz z przewodnikiem wciąż możemy podziwiać jego uroki.

Najczęściej pojawiające się jest przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są tylko przez wielkie korporacje i duże przedsiębiorstwa. A to nieprawda! Przy odrobinie zaangażowaniu można wykorzystywać takie wyprawy także w małej firmie dysponując niewielkim budżetem. Coraz bardziej rozchwytywana staje się Turcja. "http://www.orlica.pl/lato/wakacje-turcja">Wycieczki do Turcji należą do najbardziej tropionych w biurach turystycznych.
Do tej pory to [TAG=Stambuł był miejscem, do którego z chęcią jeździliśmy. Powoli to się zmienia regiony. Ostatnio powodzeniem cieszy się również ulokowany nad morzem Izmir. To europejska Turcja, stąd też nie powinniśmy bać się o nasze bezpieczeństwo. Nie zapominajmy, że Turcja nie jest częścią Unii Europejskiej i aby przebywać na jej terenie wciąż potrzebny jest paszport.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę rozpoczęto w XVII wieku i której północne skrzydło ukończono w 1746 roku, ucierpiała w czasie wojny. Teraz odnowiona, zachwyca odwiedzających swoimi bogatymi wnętrzami. Szczególnie konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia chińskiego. Za zamkiem mieści się fantastyczny ogród w stylu francuskim oraz park angielski. 3) Pergamon – muzeum przedstawia eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej. W które miejsce nie polecimy najważniejsze żebyśmy odpoczęli i jak nowo narodzeni powrócili do Polski marząc o nie tak dalekich, bo już w następnym roku, wakacjach (ciekawa oferta na: http://orlica.pl/lato).