Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu ledowe telebimy tak chętnie się wykorzystuje we współczesnej reklamie zewnętrznej.

Telebimy szturmem wdarły się na rynek reklamy i wizualizacji, zastępując formy tradycyjne. Nie powinno to zresztą dziwić, że tak jest, bo w zestawieniu z bilboardami czy tablicami reklamowymi mają dużo plusów. Po pierwsze są dużo elastyczniejsze jeżeli chodzi o emisję reklam. Przy klasycznej reklamie wszelakie zmiany wymagają fizycznego przyklejenia czy przyczepienia nowego obrazu, a to wiąże się z czasem i zatrudnieniem do tego jakiś pracowników.

reklama
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Telebim warszawa rondo wiatraczna nie będzie miał takich ograniczeń, bowiem wyświetlanymi obrazami steruje się przy pomocy specjalnych narzędzi programowych - najnowszy wpis. Przy niektórych telebimach konieczne będzie dotarcie do urządzenia i wgranie zmian, lecz coraz więcej jest ekranów, jakie można sterować przy pomocy internetu. A takie możliwości sterowania wiążą się też z tym, że telebimy nie będą miały ograniczenia co do częstotliwości lub [Job Service] czasu emisji. Da się reklamy emitować w sposób cykliczny, zostawiać jedną na dłuższy czas czy zmieniać co godzinę - wszystko zależeć będzie od okoliczności, a wprowadzenie zmian w schemacie emisji będzie wygodne i bezproblemowe.telebim reklamowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Następnym plusem współczesnych telebimów jest ich doskonała widoczność.

Opracowaliśmy artykuł o zbliżonej tematyce. Umieściliśmy go na nowej witrynie. Kliknij zatem w poniższy link i dowiedz się szczegółów (http://www.progresdisplays.pl/kasetony-led) z tym połączonych.

Zbudowane są one z niewielkich punktów, z których każdy się składa z zestawu trzech diod. Poprzez sterowanie natężeniem świecenia każdej z tych diod dostaje się końcową barwę punktu, jaką widzi odbiorca. Układ sterowania obsługuje pracę wszystkich punktów, dając możliwość prezentowania kolorowych, dynamicznych obrazów. Diody użyte w telebimach charakteryzują się wysokim poziomem wydajności, dzięki czemu telebim Warszawa Żwirki i Wigury będzie doskonale widoczny w każdych warunkach, nawet w czasie opadów czy w nocy. Słyszy się niekiedy nawet sygnały, że natężenie światła emitowanego przez telebimy jest za duże, i rozpraszają one kierujących jeśli stoją zbyt blisko ulic. Lecz dla firm reklamowych takie możliwości są niezwykle cenne, bowiem mogą docierać z emisją reklam przez całą dobę, bez żadnego ograniczenia związanego z czasem albo pogodą.